Špeciálne akcie

Maharadža tím s radosťou pripraví špeciálne akcie pre Vaše špeciálne príležitosti. Firemné večierky, manažerské party, promócie, či svadby - ušijeme na mieru vašim požiadavkám.

Indické nebíčko v ústach

Ponuka roka "indicke nebičko v ústach" pre dve osoby
» viac

Ako nás nájdete

Komárnická 11 - Ružinov - BA
Polyfunkčná budova Átrium, vchod v pasáži
REZERVÁCIE na tel.: +421 918 307 720
E-mail: [email protected]
» pozrite na mape

Vitajte v indickej reštaurácii Maharadža!

Rozmanitosť indickej kuchyne nemá hraníc. Je ovplyvnená najmä kultúrou, náboženstvom a v neposlednom rade aj geografickou rozlohou priestoru, z ktorého tieto jedlá pochádzajú. História Indickej kuchyne, tak ako aj indickej kultúry, siaha do pradávnych čias. Indické jedlo je zdravé a pripravované vždy z čerstvých surovín.

Všetky indické korenia sú na prírodnej báze a mnohé z nich majú liečivé účinky. Sú neodmyslitľnou súčasťou indickej kuchyne, dotvárajú charakteristickú chuť a vôňu jedál a dodávajú im blahodarné účinky na náš organizmus. Skúsený kuchár musí predovšetkým dokonale ovládať umenie správneho kombinovania jednotlivých druhov tradičných korení a prísad.

V našej reštaurácii Maharadža podávame jedlá z oblasti Bengálskeho zálivu a Kašmíru a pri ich príprave používame výlučne originálne indické korenia a bylinky. Každý pokrm má svoju vlastnú charakteristickú chuť a vôňu, ktorú nie je možné docieliť len tak nejakým kari korením z hypermarketu. Naše jedlo nie je len "pikantné" alebo "kari", ale vyznačuje sa najrôznejšími odtienkami chutí, ktoré uspokoja aj najnáročnejšieho gurmána. Záleží len od Vás, čomu dáte prednosť, v každom prípade Vám však garantujeme nezabudnuteľný kulinársky zážitok.

V príjemnom prostredí štýlovej reštaurácie ponúkame každý pracovný deň aj chutné obedové menu s možnosťou výberu z troch hlavných jedál a dennej polievky. Aktuálnu ponuku obedového menu si môžte pozrieť na našej stránke v sekcii "Denné obedové menu", kde môžte taktiež požiadať o pravidelné zasielanie týždennej ponuky mailom.

Našim prvoradým cieľom je spokojnosť zákazníka.

Fotogaléria

Fotogaléria